Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży serwerów

HR Invent

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta z branży e-commerce poszukujemy osób stanowisko:

Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży serwerów (Warszawa)

Za co będziesz odpowiadać?

• techniczne doradztwo klientom w zakresie zakupu serwerów i rozwiązań serwerowych;
• pozyskiwanie i obsługa nowych Klientów;
• utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi (klient indywidualny i korporacyjny);
• zarządzanie kanałem sprzedaży w zakresie rozwiązań dotyczących serwerów i jego stałe rozwijanie;
• realizację wyznaczonych celów sprzedażowych w powierzonym obszarze;
• przygotowywanie ofert i prezentacja rozwiązań dla partnerów biznesowych;
• obserwację działań konkurencji i branżowych trendów;

Co zyskasz?

• zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
• rynkowe wynagrodzenie stałe oraz jasno określona prowizja od wyników sprzedaży;
• unormowane godziny pracy 9.00 -17.00;
• atrakcyjne ulokowanie biura – ścisłe Centrum Warszawy, w pobliżu stacji metra (200m);
• współpracę z sympatycznym i zgranym zespołem młodych ludzi;
• wszystkie niezbędne narzędzia do sprawnej realizacji postawionych zadań;
• szkolenia wdrażające do pracy, jak i rozszerzające zakres posiadanej wiedzy w tym szkolenia sprzedażowe i produktowe, konferencje branżowe;

Wymagania

Jakiej osoby szukamy?

• otwartej i komunikatywnej;
• lubiącej sprzedaż i rozumiejącej czym jest bycie doradcą klienta;
• posiadającej dużą motywację i chęć doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności;
• posiadającej wykształcenie średnie techniczne o profilu informatycznym, mile widziane będą ukończone informatyczne studia wyższe;
• posiadającej 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z doradztwem w sprzedaży rozwiązań IT;
• posiadającej bardzo dobrą znajomość branży IT, w tym szczególności serwerów i rozwiązań serwerowych;
• posiadającej praktyczną znajomość konfiguracji serwerów, aby móc doradzać klientom optymalne rozwiązania;
• posiadającej umiejętność przygotowywania ofert handlowych i prowadzenia spotkań handlowych;
•posiadającej znajomość języka angielskiego na poziomie B1 (mile widziane);
• posługującej się programami tj. MS Office (Word, Excel, Power Point), Outlook;

Prezentacja firmy

HR Invent działa na rynku od roku 2009. Jesteśmy agencją doradztwa perso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 500PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wynagrodzenie: podstawa + prowizja od wyników sprzedaż
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing