Opis stanowiska pracy

WYDAWNICTWO KARTOGRAFICZNE BIG FORM Sp. z o.o. sp. k. ZATRUDNI na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży powierzchni reklamowych

na mapach powiatów i planach miast z terenu:

  • woj. zachodniopomorskiego (Szczecin, Stargard Szcz., Goleniów, Police, Gryfino oraz z innych miast Zachodniopomorskiego)
  • Częstochowa i powiaty przyległe
  • woj. dolnośląskiego  ( Legnica , Lubin , Bolesławiec , Złotoryja oraz z innych miast Dolnego Śląska)
  • woj. małopolskiego (Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Myślenice, Wieliczka, Wadowice oraz z innych miast Małopolski)
  • woj. wielkopolskiego (Piła, Poznań, Leszno, Gniezno, Września, Oborniki, Szamotuły oraz z innych miast Wielkopolski)

Rekrutacja przeprowadzana jest na terenie miejsca zamieszkania kandydatów!

Wydawnictwo Kartograficzne BIG FORM Sp. z o.o. sp. k. jest ogólnopolską firmą działającą ponad 20 lat w branży reklamy. Główną działalność firmy opiera się na publikacji i bezpłatnym kolportażu map reklamowych. Do chwili obecnej wydaliśmy około 2000 planów miast i powiatów z reklamami na różnych terenach Polski.

ZAPEWNIAMY:

  • sprzedaż produktu i usługi reklamowej o profesjonalnie wypracowanej renomie
  • pozytywnie rozpoznawalną markę przez klienta
  • bazę stałych klientów
  • intensywny rozwój zawodowy pod okiem ekspertów
  • atrakcyjne wynagrodzenie (miesięczna podstawa+ miesięczna premia+prowizja 7000 zł - 12000 zł)
  • możliwość awansu
  • elastyczny czas pracy
  • doskonałą atmosferę pracy w zgranym zespole handlowców

WYMAGAMY:

  • odpowiedzialności i ambicji
  • umiejętności handlowych
  • gotowości do prowadzenia działalności gospodarczej
  • pełnej dyspozycyjności

List motywacyjny, CV wraz ze zdjęciem (koniecznie z dopiskiem numeru ref.: big28005) prosimy o przesłanie w formie elektronicznej za pomocą przycisku „aplikuj teraz“.

Prezentacja firmy

Współtworzymy sukces naszych Klientów dostarczając Im wysokiej ja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management