Opis stanowiska pracy

AB Bechcicki Sp. z o.o. - ogólnopolski lider w hurtowej sprzedaży farb, lakierów i materiałów budowlanych, funkcjonujący skutecznie na rynku od 1998 roku,

w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Inwestycyjnej

Zadania na stanowisku:

• nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z inwestorami, biurami projektowymi

jak i generalnymi wykonawcami

• sprzedaż materiałów budowlanych na inwestycje budowlane

• sporządzanie ofert techniczno - handlowych

• pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją

• ocenianie aktualnej kondycji finansowej klientów

• doradzanie klientom w zakresie wyboru rozwiązań technicznych i technologii

• realizacja planów sprzedaży

• budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami

Wymagamy:

• minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku przedstawiciela obsługującego inwestycje budowlane lub doradcy technicznego

• znajomości lokalnego rynku budowlanego

• umiejętności czytania projektów budowlanych i sporządzania kosztorysów

• dobrej znajomości obowiązujących przepisów i norm prawa budowlanego

• wykształcenia co najmniej średniego (preferowane budowlane)

• prawo jazdy kat. B

• gotowości do pracy w terenie

Oferujemy:

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• wynagrodzenie stałe oraz system prowizyjny powiązany z osiąganymi wynikami

• narzędzia pracy: samochód, telefon

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W zgłoszeniu prosimy dołączyć informację:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i archiwizację przez AB Bechcicki Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Firma AB Bechcicki Sp. z o.o. powstała w kwietniu 1998 roku jako ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Budownictwo / Praca na budowie