Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży energii elektrycznej Enea S.A.

Posterus s.c.

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kościerzyna, Kartuzy, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Posterus S.C. jest Autoryzowanym Partnerem Biznesowym Enea S.A.

Pracujemy dla jednej z największych firm w sektorze elektroenergetycznym w Polsce.

Naszym celem jest profesjonalna obsługa firm na terenie województwa pomorskiego, głównie w Trójmieście - optymalizacja kosztów związana z zakupem energii elektrycznej(oferujemy najniższe stawki na rynku) oraz profesjonalne przeprowadzenie zmiany sprzedawcy energii elektrycznej.

Obowiązki:

- pozyskiwanie nowych klientów

- badanie potrzeb klientów - proponowanie niższych rachunków za energię elektryczną

- raportowanie bieżących wyników pracy

- realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

Oferujemy:

- pracę dla jednej z największych firm z sektora elektroenergetycznego w Polsce

- elastyczne formy zatrudnienia: umowę o pracę, umowę zlecenie lub umowę agencyjną

- motywujący system prowizyjny

- unikalny kod sprzedażowy a także pełnomocnictwo do podpisywania umów w imieniu Enea S.A.

- niezbędne materiały potrzebne do współpracy z klientem (wizytówki, foldery, ulotki, wzory dokumentów, certyfikaty)

- niezbędne narzędzia pracy: (telefon z numerem służbowym, laptop z internetem mobilnym, dodatek na paliwo a po okresie próbnym służbowy samochód)

- wyłączność obsługiwanych klientów

- biuro do dyspozycji w centrum Gdańska

- wsparcie back office - wypisywanie oraz wprowadzanie umów do systemu

- zapewniamy szkolenie ze sprzedaży energii elektrycznej

- zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym kroku procesu sprzedaży

Wymagania

- wykształcenie min. średnie

- umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem

- samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnych działań

- zdolności interpersonalne i negocjacyjne

- zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- silna motywacja do realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży na rynku B2B

Prezentacja firmy

Jesteśmy Partnerem Biznesowym firmy Enea S.A.<br/>Naszą misją jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 680PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi