Przedstawiciel Handlowy ds. rynku niemieckiego lub anglojęzycznego

Aikon Distribution

Bytom, śląskie

Od: Aikon Distribution
Miejsce pracy: Bytom

AIKON Distribution Sp. z o.o. Sp. k.

Jeden z największych w Polsce eksporterów stolarki otworowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego ds. rynku niemieckiego lub anglojęzycznego

Liczba wakatów - 2

Opis stanowiska pracy:

Osoba pracująca na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za całość działań handlowych związanych z eksportem oraz rozwojem sieci sprzedaży na jednym

z rynków europejskich.

Do zadań tej osoby będzie należało:

  • pozyskiwanie kontrahentów firmowych (B2B) na podległym terenie;
  • utrzymywanie trwałych, dobrych relacji z pozyskanymi kontrahentami;
  • zbieranie informacji branżowych i analiza rynku celem wypracowania efektywnych metod działania;
  • aktywne prowadzenie rozmów handlowych – telefonicznie i mailowo;
  • koordynacja realizowanych zamówień;raportowanie działań do Zarządu firmy.

Wymagania:

Od kandydatów zainteresowanych tym stanowiskiem, oczekujemy:

  • bardzo dobrej, praktycznej znajomości w mowie i piśmie języka niemieckiego lub języka angielskiego – warunek konieczny;
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych i handlowych;
  • motywacji do pracy, zaangażowania i zorientowania na wynik końcowy;
  • umiejętności skutecznej organizacji czasu pracy;
  • mile widziane doświadczenie handlowe w branży budowlanej oraz znajomość innych języków obcych.

Znajomość języka jest bardzo ważnym warunkiem ale nie jest to zaletą powodującą zatrudnienie. Istotna jest dla nas ciekawa osobowość, bystrość, kreatywność w działaniu nie jako slogan, lecz prawdziwe cechy charakteru.

Szansę na zatrudnienie mają osoby, które chcą rzetelnie pracować, realizować się oraz osiągać dobre wyniki sprzedażowe, a tym samym nastawione są na ponadprzeciętne korzyści materialne jakie to za sobą niesie.

Oferujemy umowę o pracę i możliwość bardzo dobrych zarobków.

Praca ma charakter stacjonarny w siedzibie firmy w Bytomiu. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 – 16. Wynagrodzenie składa się z części podstawowej i prowizyjnej.

Osobie zatrudnionej na opisanym stanowisku pracy gwarantujemy pakiet szkoleń wprowadzających.

Przyślij nam swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ. Może to na Ciebie czekamy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.