Przedstawiciel HAndlowy ds. Prestiżowych Inwestycji

F.H.U. Palacar

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla jednej z pięciu spółek Holdingu DYNAMIC, zajmującego się szeroko pojętymi inwestycjami (programy inwestycyjne, nieruchomości, Forex, dzieła sztuki, alkohole, giełda i inne instrumenty finansowe zalecane przez Komisję Nadzoru Finansowego), trwa obecnie projekt rekrutacyjny na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / MANAGER ZESPOŁU

Miejsce pracy: Kraków i woj. małopolskie

Co zyskasz?

Najlepiej płatne zajęcie jakim jest sprzedaż ekskluzywnych, unikalnych i wyszukanych produktów inwestycyjnych (bezkonkurencyjność dla wielu z nich).

Co jeszcze na Ciebie czeka?

Atrakcyjny system płac,

• Najwyższe prowizje na rynku,

• Sprawdzony, skuteczny system szkoleń prowadzonych przez wybitnych specjalistów,

Wyjątkowe programy motywacyjne,

• Praca w elastycznym wymiarze godzin,

• Możliwości rozwoju (opcja managerska dla najlepszych).

Co będziesz robić?

• Tworzenie kanałów dystrybucji dla ekskluzywnych produktów inwestycyjnych,

Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie kontaktów z istniejącymi,

• Realizowanie wyznaczonych, realnych planów oraz rozwój dystrybucji,

• Utrzymywanie wzorowych relacji z klientami,

• Dbanie o dobry wizerunek.

Czego oczekujemy?

Doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych,

• Silna motywacja do osiągania wysokich wyników,

Doskonała organizacja pracy,

Nastawienie na osiągnięcie celu,

Wysoki poziom zaangażowania,

• Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów oraz budowania długotrwałych relacji.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i podamy termin spotkania.

Wypełnij formularz i dołącz do zwycięskiego zespołu już teraz!

Prezentacja firmy

Firma PALACAR - Hurtownia AUTOGAZ - zajmuje się montażem oraz spr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse