Przedstawiciel handlowy ds. Prepaid

Target BPO Sp. z o.o.

Bielawa, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Oferta dotyczy pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w ramach współpracy z firmą Polkomtel Sp. z o. o.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • regularne odwiedzanie przydzielonych punktów sprzedaży oraz nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
  • budowanie oraz nadzorowanie ekspozycji
  • zwiększanie dostępności produktów oraz wprowadzanie nowych produktów do punktów sprzedaży
  • sprzedaż bezpośrednia produktów
  • kontrolowanie poprawności cen produktów
  • kontrolowanie stanu zatowarowania w produkty oraz obecności materiałów BTL w punktach sprzedaży
  • raportowanie działań za pomocą systemu mobilnego

Wymagamy:

  • mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej lub FMCG
  • dobrej znajomości topografii terenu
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji
  • samodzielności w planowaniu i organizowaniu własnej pracy

Wymagania

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stałe wynagrodzenie podstawowe
  • premię uzależnioną od realizacji założonych celów sprzedażowych i ekspozycyjnych
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy)

Prezentacja firmy

Target BPO Sp. z o.o. to jeden z wiodących dostawców usług typu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi