Przedstawiciel Handlowy ds. Pozyskiwania Partnerów Handlowych

Sygma Bank Polska S.A.

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Nr ref: IN/PH/S/P/6

Zakres obowiązków:

  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji biznesowych z Partnerami Handlowymi oferującymi kredyt ratalny Sygma Banku
  • Pozyskiwanie nowych Partnerów Handlowych
  • Rozwój sprzedaży kredytu ratalnego na podległym terenie
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu oferowanych produktów dla pracowników Partnera Handlowego
  • Budowanie i umacnianie wizerunku Banku w punktach sprzedaży należących do sieci sprzedających produkty Sygma Banku
  • Weryfikacja umów kredytowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku z branży finansowej, ubezpieczeniowej lub FMCG
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Wytrwałość oraz konsekwencja w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Miejsce zamieszkania zgodne z miejscem wykonywania pracy lub okolic

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Praktyczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość zdobywania nowych kompetencji w sprzyjającej atmosferze
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych: karta Multisport, opieka medyczna w Lux Med, ubezpieczenie
  • Narzędzia do pracy: samochód służbowy oraz telefon komórkowy

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijający się na polskim rynku bank z siedzibą w Wa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi