Przedstawiciel handlowy ds. małych sieci (m/k)

Trenkwalder

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn
Obowiązki:
  • realizacja celów sprzedażowych na podległym terytorium,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami i pozyskiwanie nowych klientów: sklepy, podhurtownie, hurtownie, firmy budowlane, zakłady produkcyjne,
  • śledzenie tendencji w budownictwie oraz na rynku farb i lakierów w swoim regionie,
  • informowanie klientów o produktach i nowościach w ofercie, zbieranie opinii i uwag na temat wyrobów,
  • udział w branżowych imprezach targowych, wystawienniczych, a także uczestnictwo w krajowych i zagranicznych sesjach szkoleniowych,
  • przygotowywanie raportów i analiz.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • minimum dwuletnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych,
  • umiejętność stosowania technik sprzedaży, negocjacji oraz zasad obsługi klienta,
  • mile widziane doświadczenie w branży technicznej,
  • wysoka komunikatywność i zaangażowanie się w pełnione obowiązki,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach jednego z czołowych producentów chemii budowlanej,
  • możliwość szkoleń,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • służbowy samochód, laptop i telefon komórkowy.
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza rekrutacyjnego. Prosimy o przesyłanie CV (w wersji edytowalnej) w języku polskim. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami
Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy