Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów

Polski Hr Doradztwo Personalne Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

naszym Klientem jest wiodący producent źródeł zakumulowanej energii.

Oferta dla kandydatów z województwa śląskiego, opolskiego, małopolskiego

Kandydat, któremu zaproponujemy pracę powinien być osobą z doświadczeniem

i dokonaniami, zorientowaną na osiąganie celów, mającą własne pomysły i inicjatywę.

Zadania:

 realizacja założonych planów sprzedaży w obszarze Kluczowych Klientów w kanale Trade i Retail

 rozwijanie i pozyskiwanie nowych Kluczowych Klientów w kanale Trade i Retail we współpracy z Key Account

Managerem

 prowadzenie szkoleń techniczno – produktowych

 aktywne promowanie oferty produktów u klientów

 kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Wymagania

Oczekiwania:

 min. 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarze klientów kluczowych w branży automotive lub FMCG

 wykształcenie średnie, techniczne - wyższe będzie dodatkowym atutem

 bezwzględna znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym w mowie i w piśmie

 silna orientacja na realizację celów

 doskonałe umiejętności organizacyjne

 łatwość w nawiązywaniu kontaktów

 prawo jazdy kat. B

 gotowość do częstych podróży służbowych

Prezentacja firmy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja dor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi