PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. KLIENTÓW DETALICZNYCH

Promotorzy Trading Sp. z o.o. Sp. K.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Promotorzy Trading Sp. z o.o sp.k. działa na polskim rynku artykułów tytoniowych i akcesoriów od ponad 21 lat. Naszymi sztandarowymi markami są VIVO, OCB, Burton, Nakhla, Villiger, Angel, Zippo i wiele innych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Przedstawiciela Handlowego ds. Klientów Detalicznych. Jeśli uważasz, że potrafisz sprawdzić się na tym stanowisku, to złóż swoją aplikację na stanowisko

Szukamy pracowników chętnych do rozwoju w obszarze sprzedaży detalicznej. Będziesz odpowiedzialny za realizację celów sprzedażowych i ekspozycyjnych.

Obowiązki:

  • nawiązywanie kontaktów oraz obsługa istniejących Klientów firmy
  • sprzedaż, wprowadzanie nowości oraz zapewnienie dostępności produktów na wyznaczonym terenie
  • przestrzeganie standardów merchandisingowych
  • bieżące raportowanie pracy własnej
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
  • dobra znajomość rynku lokalnego – mile widziane
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • wysoka kultura osobista, uczciwość i zdyscyplinowanie
  • nastawienie na osiągnięcie sukcesu i zorientowanie na cele
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i planowania
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B

Doświadczenie w branży tytoniowej, znajomość j. angielskiego mile widziane.

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę
  • pakiet szkoleń wewnętrznych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od poziomu realizacji zadań
  • możliwość pracy i rozwoju zawodowego w nowoczesnej , szybko rozwijającej się, stabilnej firmie
  • narzędzia w postaci samochodu służbowego, telefonu i laptopa

Masz pytania – zadzwoń! 22 510 12 56

Jesteś zainteresowana/ zainteresowany? Prześlij swoje CV za pomocą opcji Aplikuj

Prezentacja firmy

Promotorzy Trading Sp. z o.o sp.k. działa na polskim rynku artykułów tyt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Praca dla studenta