przedstawiciel handlowy ds inwestycji budowlanych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Województwo Pomorskie, pomorskie

Dla swojego Klienta, autoryzowanego dystrybutora materiałów i chemii budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 37495
Praca stała
Lokalizacja: Województwo Pomorskie

Zakres obowiązków:
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z inwestorami, generalnymi wykonawcami
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • sprzedaż pełnego portfolio produktów chemii budowlanej
  • doradztwo w zakresie proponowanych produktów - elewacji i dociepleń
  • raportowanie swoich działań

Oczekiwania:
  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku handlowym w branży budowlanej
  • znajomość rynku materiałów budowlanych oraz aspektów technicznych z nim związanych
  • doświadczenie w nawiązywaniu kontaktów handlowych - zwłaszcza na rynku inwestycji budowlanych
  • prawo jazdy kategorii B

Oferta:
  • samodzielne stanowisko w firmie o ponad 25 letniej tradycji
  • długoterminowa możliwość rozwoju z organizacji
  • umowa o pracę
  • samochód służbowy oraz narzędzia wspierające pracę doradcy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)