Przedstawiciel Handlowy ds. Inwestycji

LED Labs Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, polski producent profili aluminiowych marki LUMINES oraz dystrybutor źródeł światła wykorzystujących technologię LED poszukuje do biura firmy w Krakowie kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Opis stanowiska:

  • Stałe monitorowanie rynku inwestycji
  • Pozyskiwanie potrzebnych informacji o nowych inwestycjach
  • Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami w kanale inwestycyjnym
  • Pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją
  • Budowanie bazy klientów w oparciu o moduł CRM
  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
  • Budowanie trwałej dystrybucji, realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży
  • Komunikatywność, samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów telefonicznych
  • Wykształcenie min. średnie (najlepiej o profilu technicznym)
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży elektrotechnicznej, oświetleniowej bądź budowlanej
  • Znajomość lokalnego rynku inwestycji budowlanych
  • Umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby rynku i pracy pod presją

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie z przyjazną kulturą organizacyjną
  • Pracę w młodym, zintegrowanym zespole
  • Pakiet szkoleń wdrażających
  • Umowę o pracę
  • Motywujący system wynagrodzenia (wysokie wynagrodzenie w formie podstawy + premii)
  • Niezbędne na oferowanym stanowisku narzędzia do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Led Labs sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Led Labs sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 2C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

LED Labs: <br/>od 2006 roku importujemy oraz produkujemy artykuły oświe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta