PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. INWESTYCJI

TROPS S.A.

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

TROPS S.A.
TROPS S.A. - nieustannie rozwijająca się Sieć Hurtowni Budowlanych, poszukuje dynamicznych i komunikatywnych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Inowrocław

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • pozyskiwanie nowych klientów inwestycyjnych oraz opieka nad dotychczasowymi klientami inwestycyjnymi,
  • poszukiwanie nowych klientów inwestycyjnych w terenie
  • realizację wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • monitorowanie rynku inwestycji budowlanych,
  • pełne doradztwo w kwestii obsługi inwestycji budowlanej dla klienta inwestycyjnego,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • sporządzanie planów, analiz i raportów sprzedażowych.

Idealnemu Kandydatowi oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej na rynku od ponad 25 lat,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • możliwości rozwoju,
  • wsparcie przełożonego w realizacji celów,
  • awans w strukturze firmy,
  • samochód służbowy
  • telefon służbowy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego ( preferowane: wyższe budowlane, techniczne, architektura),
  • minimum 3 – letnie doświadczenie w pracy branży budowlanej (hurtownie budowlane – najlepiej na stanowisku przedstawiciel handlowy, sprzedawca; firmy wykonawcze - z-ca kierownika budowy, architekci),
  • bardzo dobrej znajomości rynku budowlanego (w tym asortymentu, technik sprzedaży i wykonawstwa),
  • komunikatywności, kreatywności, samodzielności, dyspozycyjności,
  • wytrwałości w dążeniu do realizacji celów,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • czynnego prawa jazdy kat. B.
Dokumenty aplikacyjne zawierające cv oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres:
TROPS S.A. ul. M. Skłodowskiej-Curie 99, 87-100 Toruń
bądź elektronicznie za pomocą przycisku:
TROPS S.A.