Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

Od: Moltton
Miejsce pracy: Katowice, Gliwice, Tychy, Częstochowa, Tarnowskie Góry

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów, obsługa aktualnych zgłoszeń,
  • Tworzenie specyfikacji i ofert produktowych i wykonawczych dla Klientów,
  • Wykonywanie pomiarów do projektów instalacji fotowoltaicznych (dachowych i gruntowych),
  • Analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji,
  • Dbanie o kontakt i utrzymywanie relacji z Klientami firmy,
  • Prowadzenie rozmów handlowych z Klientami biznesowymi i indywidualnymi,
  • Wyjazdy do Klientów na terenie województwa (samochód firmowy).

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży instalacji PV, systemów opartych na energii słonecznej (minimum pół roku),
  • Realizacja ustalonych targetów,
  • Gotowość do pracy mobilnej na terenie województwa,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Samodzielność w działaniu, nastawienie na cel,
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Wynagrodzenie na poziomie 10000 - 20000 PLN netto (przy sprzedaży min. 20KW) miesięcznie
  • Samochód służbowy i narzędzia pracy
  • Gotowe leady sprzedażowe
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Możliwość doliczania narzutów do stawki bazowej bez ograniczeń

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton