Opis stanowiska pracy

Ogólnopolski producent i dystrybutor produktów branży kosmetycznej oraz chemii gospodarczej poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel handlowy ds. detalu

Rejony pracy:
-Poznań i okolice (pod dystrybutora PGD Poznań)
-Warszawa i okolice (pod dystrybutora PGD Warszawa)
-Wrocław i okolice (pod dystrybutora PGD Wrocław)

Zakres obowiązków:
- Bieżąca obsługa klientów dystrybutora,
- Pozyskiwanie nowych klientów,
- Realizacja planów sprzedaży,
- Dbałość o wizerunek firmy.

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie,
- umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji międzyludzkich,
- odpowiedzialność, rzetelność i konsekwencja w działaniu- kreatywność, dyspozycyjność,
- czynne prawo jazdy kat. B.
- gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej,
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku oraz znajomość branży FMCG,
- atutem będzie znajomość branży kosmetycznej i chemii gospodarstwa domowego.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (pensję stałą+ premię uzależniona od wyników sprzedaży),
- samochód służbowy.

Prezentacja firmy

Czeski producent i dystrybutor produktów chemii gospodarczej, hig... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Zakupy / Zaopatrzenie