Przedstawiciel handlowy ds. detalu

Vita Idea Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżącą współpracę ze zrzeszonymi podmiotami oraz pozyskiwanie nowych partnerów.

Wymagania

• rozwinięte kompetencje komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

• zaangażowanie i twórcze myślenie

• umiejętność budowania relacji z klientem

• rozwinięte zdolności interpersonalne

• prawo jazdy kat. B

• znajomość branży FMCG i doświadczenie w sprzedaży będą dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Vita Idea Sp. z o.o. <br/>Firma działająca w branży FMCG, lider lokalneg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta