Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego ds. detalu na teren Bielsko-Biała i okolice.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie;
  • podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami;
  • budowanie i umacnianie wizerunku firmy wśród klientów.

Wymagania:

  • znajomość lokalnego rynku tradycyjnego;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość obsługi komputera;
  • dyspozycyjność;
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu;
  • znajomość branży FMCG;
  • swoboda w kontaktach interpersonalnych;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • samochód służbowy;
  • telefon służbowy;
  • program szkoleń;
  • możliwość awansu dla najlepszych;
  • umowę o pracę.

Prezentacja firmy

Pamapol S.A. to spółka dominująca w Grupie Kapitałowej Pamapol i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie