Przedstawiciel handlowy/ Doradca żywieniowy- branża rolnicza

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łowicz, Płońsk, mazowieckie

Dla naszego Klienta, firmy z branży rolniczej, oferującego szeroką gamę produktów związanych  żywieniem zwierząt poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 31814
Praca stała
Lokalizacja: Łowicz, Płońsk

Zakres obowiązków:
  • aktywna sprzedaż dodatków paszowych, premiksów oraz koncentratów
  • współpraca z nowymi i bieżącymi klientami firmy
  • doradztwo żywieniowe
  • realizacja planów sprzedażowych
  • realizacja polityki handlowej na wyznaczonym terenie

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zootechnika, rolnictwo itp)
  • min. 2- letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku- mile widziane w branży rolniczej
  • znajomość rynku i zasad żywienia zwierząt
  • znajomość technik sprzedaży
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa+ premia
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: samochód, telefon, laptop
  • duża samodzielność w działaniu

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)