PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - DORADCA TECHNICZNY

Agencja Headhunters

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Headhunters Sp. z o.o. figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132. Dla swojego Klienta, czołowej międzynarodowej firmy na rynku inwestycji budowlanych poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (obsługa regionu woj. śląskiego, opolskiego)

Zadania:

• Pozyskiwanie, rozwój i zarządzanie kontaktami z Klientami na terenie podległego regionu,
• Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie ich warunków,
• Przygotowywanie, podpisywanie i nadzór nad realizacją umów handlowych,
• Nadzór nad kompletacją dostaw i rozliczeń z Klientami,
• Promocja firmy i produktów,
• Kontrola należności Klientów z udziałem Działu Windykacji,
• Zlecanie i nadzór nad zadaniami logistycznymi w Filii,
• Opracowywanie prostych projektów technologii wykorzystania systemów firmy,
• Nadzór nad jakością obsługi Klienta.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe budowlane,
• 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku zdobyte w firmie z branży budowlanej,
• Dobra znajomość rynku inwestycji budowlanych,
• Biegła znajomość pakietu MS Office
• Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem
• Prawo jazdy kat.B,
• Doskonałe zdolności interpersonalne,
• Swoboda w nawiązywaniu kontaktów biznesowych,
• Znajomość technik negocjacyjnych,
• Samodyscyplina.

Nasz klient oferuje:

• Atrakcyjne wynagrodzenie + system prowizyjny,
• Szkolenia rozwojowe,
• Stałą pracę w zespole zróżnicowanym wiekowo,
• Prywatną opiekę medyczną,
• Dofinansowanie do pakietów sportowych,
• Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.

Oferujemy:
praca od poniedziałku do piątku
umowa o pracę
stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi