Opis stanowiska pracy

Firma spawalnicza poszukuje osoby na stanowisko pracy Przedstawiciel Handlowy-Doradca Techniczny / Technical Sales Representative.

Zakres obowiązków:

• Nawiązywanie i utrzymanie kontaktów handlowych.

• Sprzedaż bezpośrednia oraz pośrednia.

• Praca w biurze oraz spotkania u klientów.

Oferujemy:

• Pracę w prężnym młodym zespole z możliwością dalszego rozwoju zawodowego.

• Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

• Szkolenia krajowe i zagraniczne.

• Kursy językowe, branżowe oraz marketingowe.

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

• Możliwość awansu.

Kontakt:

Dokumenty zawierające CV, LM oraz klauzulę o zgodzie na przetwarzanie informacji prosimy przesyłać na adres mailowy z dopiskiem w temacie maila: „Przedstawiciel handlowy CV Imię i Nazwisko”

CV oraz LM proszę przesyłać w dokumencie o nazwie:

„Przedstawiciel handlowy CV Imię i Nazwisko”

CV ze zdjęciem.

Wszystkie dokumenty, które nie spełnią powyższych wymagań zostaną odrzucone.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/ kandydatami.

Wymagania

• Dobrze zorganizowanej.

• Lubiącej pracę z ludźmi.

• Mającą zmysł techniczny.

• Posiadającej łatwość nawiązywania nowych kontaktów.

• Gotowej na nowe wyzwania, obowiązki oraz wiedzę.

• Ceniącej sobie dobrą atmosferę w pracy.

• Doświadczenie w sprzedaży urządzeń przemysłowych min. 2 lata.

• Prawo jazdy kat. B – obowiązkowe.

• Obsługa komputera – MS Office, Internet.

Prezentacja firmy

WROZAS Sp. z o.o. (dawniej ZAS ASPA Sp. z o.o.) w latach 90-tych wydziel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi