Przedstawiciel Handlowy / Doradca Techniczny – branża odnawialne źródła energii

Adecco Poland Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk

Główne obowiązki:
Sprzedaż kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego;
• Utrzymywanie kontaktów z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów;
• Prowadzenie aktywnej działalności handlowej i promocyjnej;
• Sporządzanie raportów i analiz;
• Prezentowanie aktualnych promocji i kampanii sprzedażowych;
• Prowadzenie szkoleń dla instalatorów i użytkowników urządzeń;
• Udzielanie klientom wsparcia technicznego;
• Współpraca z działem handlowym i działem marketingu;
• Obserwacja i analiza rynku: potrzeby klientów, działania konkurencji;
• Raportowanie do dyrektora handlowego;
• Praca mobilna.

Wymagania:
Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B w branży technicznej / przemysłowej - warunek konieczny;
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży OZE;
• Praktyczna znajomość efektywnych technik sprzedaży;
• Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
• Umiejętność organizacji pracy własnej;
• Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i motywacja do realizacji celów sprzedażowych;
• Mile widziane wykształcenie techniczne;
• Prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
• Pakiet szkoleń specjalistycznych;
• Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód);
• Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz premie.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Numer referencyjny: PHH/02/17/BDG
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.