Przedstawiciel handlowy / doradca klienta / Lubuskie i Zachodniopomorskie

P.P.H.U. Multidental-Med Sp. j.

Gorzów Wlkp, Zielona Góra, Szczecin, Stargard Szcz., Świnoujście, lubuskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozbudową działu handlowego poszukujemy pracowników, otwartych, komunikatywnych, samodzielnie organizujących czas pracy, kreatywnych, którzy będą potrafili skutecznie realizować politykę firmy, ale też wniosą do niej własne pomysły.

Podstawowe obowiązki:
 pozyskiwanie nowych klientów,
 utrzymywanie relacji ze stałymi klientami
 realizacja bieżących zadań sprzedażowych
 prezentacja produktów

Oferujemy:
 umowę o pracę
 atmosferę rodzinnej firmy
 możliwość dokształcania się w branży, a także w dziedzinie handlu
 pracę na terenie województwa Lubuskiego oraz Zachodnio-Pomorskiego
 sporadyczne wyjazdy na terenie Polski i Europy
 narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy oraz samochód do użytku służbowego.

Wymagania

Wymagania:
 wykształcenie wyższe
 prawo jazdy kategorii B
 dobra znajomość obsługi komputera (przynajmniej w zakresie Ms Office i internet)
 dyspozycyjność
 dobra umiejętność komunikowania się w zespole
 otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
 realizacja polityki firmy
 umiejętność samodzielnej organizacji pracy
 umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy w branży

Mile widziane:
 znajomość angielskiego lub niemieckiego
 zainteresowania ścisłe, techniczne, naukami przyrodniczymi
 doświadczenie w handlu
 doświadczenie w branży

Proces rekrutacji odbędzie się w siedzibie firmy - Poznań.

PROSIMY NIE PRZYSYŁAĆ CV NA OGÓLNY ADRES MAILOWY. ZGŁOSZENIE NA PORTALU JEST WYSTARCZAJĄCE.

Prezentacja firmy

Jesteśmy rodzinną hurtownią stomatologiczną z ponad 20-letnią tradycją n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi