Opis stanowiska pracy

Firma J-W Solutions Sp. z o.o. jest ekspertem energetycznym oraz autoryzowanym partnerem Firmy ENEA S.A. Jesteśmy dynamicznie i prężnie rozwijającą się firmą koncentrującą swoje działania na budowaniu zaufania naszych Klientów, w oparciu o doświadczenie, uczciwość oraz rzetelność. Naszą firmę tworzy zespół profesjonalistów, co gwarantuje najwyższy poziom obsługi. 3- letnie doświadczenie w branży energetycznej zaowocowało innowacyjnymi technikami sprzedaży czego skutkiem są bardzo wysokie zarobki naszych pracowników przy maksymalnym zadowoleniu klientów. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy Doradca Energetyczny Mazowieckie

Zakres obowiązków:

- Pozyskiwanie i kompleksowa obsługa klientów biznesowych - Budowa własnego portfela klientów

- Przygotowywanie ofert, analiz i prognoz oszczędności dla Klientów

- Profesjonalne doradztwo

- Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientami

- Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych.

- Bieżące raportowanie efektów pracy

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenie w sprzedaży produktów/usług B2B i obsłudze Klienta poparte sukcesami- Mile widziane w branży energetycznej
- Wykształcenie średnie
- Aktywność w działaniu oraz nastawienie na sukces
- Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i interpersonalne
- Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność

Prezentacja firmy

Rdzeniem naszego zespołu jest szeroka wiedza na temat rynku energ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi