Przedstawiciel Handlowy - Doradca ds. Wina

Win-Cin Sp.z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZOSTAŃ PRZEDSTAWICIELEM HANDLOWYM NASZEJ FIRMY !

Win-Cin jest firmą rodzinną, której filozofią jest być blisko klienta, doskonale rozumieć jego potrzeby. Zasadniczy kierunek naszego działania oparty jest na rozwoju importu
i dystrybucji win i alkoholi poprzez sieć przedstawicieli / agentów handlowych w całym kraju. Zaopatrujemy ponad 1500 klientów- sklepów detalicznych. Wiarygodność firmy została zweryfikowana przez 18 lat funkcjonowania na rynku i sprzedaż milionów butelek wina i alkoholi.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie, utrzymywanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami
  • doradztwo w zakresie produktów
  • realizacja planów sprzedaży

Wymagania konieczne:

  • znajomość branży FMCG – rynek alkoholi, piwa lub napojów
  • znajomość rynku lokalnego oraz konkurencji

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (wyższe będzie dodatkowym atutem)
  • nastawienie na realizacje zadań
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
  • duża samodzielność w działaniu
  • dyspozycyjność i mobilność
  • gotowość do samodzielnej pracy w terenie
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowa o pracę lub działalność gospodarcza
  • szkolenie z zakresu oferty produktowej naszej firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu
  • niezbędne wyposażenie do pracy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Oferty prosimy przesyłać klikając w Aplikuj pod ogłoszeniem zamieszczając w temacie miasto na które kierowana jest aplikacja.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Win-Cin to firma rodzinna stworzona przez ludzi z pasją do wina. Jest j... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta