Przedstawiciel handlowy - dolnośląskie

Cosmo Professional

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Hurtownia kosmetyczna o ugruntowanej pozycji, w związku z dynamicznym rozwojem, zatrudni przedstawicieli handlowych.

Wymagania:
- własny samochód w okresie próbnym,
- zaangażowanie,
- mile widziane roczne doświadczenie kosmetyczne lub pokrewne lub praca na podobnym stanowisku,
- umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych,
- nastawienie na osiągnięcie celu,
- chęć rozwoju.

Oferujemy:
- telefon służbowy,
- samochód służbowy (po okresie próbnym),
- pracę w młodym zaangażowanym zespole,
- dostosowanie godzin pracy do innych zobowiązań pracownika (studia zaoczne, szkoła wieczorowa itp.) - elastyczność.

CV wraz ze zdjęciem i krótkim opisem dotychczasowego doświadczenia zawodowego prosimy wysyłać do dnia 27.09.2015:

Należy dołączyć do CV klauzulę o ochronie danych.

Prezentacja firmy

Hurtownia kosmetyczna o ugruntowanej pozycji

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi