Przedstawiciel Handlowy do STUDIA REKLAMY

Art Open

Wrocław , dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli chcesz wesprzeć swoim doświadczeniem i kompetencjami naszą niewielką lecz dynamicznie rozwijającą się firmę z branży reklamowej i mieć udział w jej rozwoju, proponujemy Ci samodzielne stanowisko specjalisty ds. klientów biznesowych.
Gwarantujemy: optymalne warunki pracy, niezbędne wyposażenie oraz samochód a przede wszystkim atrakcyjne wynagrodzenie.
Mile widziane osoby z doświadczeniem.

Zakres obowiązków:
1.Aktywne poszukiwanie nowych klientów poprzez kontakt telefoniczny.
2.Umawianie spotkań handlowych.
3.Budowanie długoterminowych relacji z klientami.
4. Systematyczne raportowanie działań w oparciu o CRM.

Wymagania

Wymagania
1. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B
2. Wykształcenie min. średnie.
3. Umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami.
4. Umiejętność samodzielnego i efektywnego organizowania czasu pracy.
5. Wysoka motywacja do realizacji celów sprzedażowych.
6. Dynamizm w działaniu.
7. Prawo jazdy kat.B - aktualne

Prezentacja firmy

Art Open to zespół zgranych osób z dobrą energią i kompetencjami, ludzi ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja ze sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja