Przedstawiciel Handlowy do sprzedaży węgla

Artano

Mońki, Grajewo, Augustów, Kolno, podlaskie

Opis stanowiska pracy

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy zatrudnimy Przedstawiciela Handlowego do sprzedaży węgla

Zadania:

  • pozyskiwanie klientów
  • sprzedaż węgla na wyznaczonym terenie
  • realizacja wyznaczonych planów

Oczekiwania:

  • min. wykształcenie średnie
  • dobra organizacja pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • samochód i inne narzędzia pracy

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Prezentacja firmy

Firma Artano istnieje na rynku od 2002 roku. Główne gałęzie działa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie