Przedstawiciel handlowy do Działu Franczyzy Aptecznej

Grupa Nowa Farmacja Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Grupa Nowa Farmacja Sp. z o.o. Grupa Nowa Farmacja Sp. z o.o.
Jesteśmy obecni na rynku farmaceutycznym od 2006 roku. Obecnie mamy ponad 130 aptek w kilku regionach Polski. Jako rzetelna firma o ugruntowanej pozycji na rynku oferujemy nie tylko leki, kosmetyki, suplementy diety ale przede wszystkim opiekę i doradztwo farmaceutyczne na wysokim poziomie.

W 2011 roku postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność i otworzyliśmy aptekę internetową. Apteka internetowa mieści się w jednej z naszych placówek w Białymstoku.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów franczyzowych,
  • badanie rynku oraz podejmowanie działań mających na celu rozwój sieci na podległym terenie,
  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej panujących trendów na rynku oraz działań konkurencji

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętności interpersonalne
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w dziale franczyzy, ekspansji lub handlu.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.