Przedstawiciel Handlowy Częstochowa

F.H. Bose

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Przedstawiciel Handlowy/ VANSELLER
Miejsce pracy: Częstochowa

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za regularną obsługę klientów opartą o dystrybucję artykułów fryzjerskich renomowanych marek.

Jeżeli:
masz co najmniej średnie wykształcenie
masz prawo jazdy kat. B
zależy Ci na długofalowej pracy w jednej firmie
lubisz nawiązywać nowe relacje z ludźmi

Dołącz do Nas.
Szukamy osób, które chcą spróbować swoich sił i rozwijać się w sprzedaży.

Oferujemy Ci:
atrakcyjne warunki finansowe (podstawa + premie)
możliwość rozwoju zawodowego
indywidualne podejście do każdego pracownika, partnerska współpraca
samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z załączoną klauzulą o udostępnieniu danych osobowych.

Prezentacja firmy

RAZEM KREUJEMY PIĘKNO - tym hasłem wyrażamy nasze cele i misję f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi