Przedstawiciel handlowy branży technicznej / inżynier sprzedaży

Mecalac Polska Sp. z o.o.

praca na terenie woj. mazowieckiego i łódzkiego, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES ZADAŃ:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na podległym obszarze w oparciu o spotkania w terenie
  • Realizacja procesu sprzedażowego maszyn budowlanych w porozumieniu z przełożonym wraz ze sporządzaniem ofert handlowych
  • Opieka nad istniejącą bazą klientów w zakresie potrzeb sprzętowych
  • Ścisła współpraca z dyrektorem sprzedaży
  • Systematyczna obsługa i uzupełnianie systemu CRM; rzetelne raportowanie wyników pracy

CO OFERUJEMY:

  • Stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach funkcjonowania
  • Pomoc szkoleniową w zdobyciu solidnego warsztatu sprzedawcy i znajomości maszyn klasy premium
  • Dynamiczne i rozwijające się środowisko pracy
  • Liczne wyzwania wynikające ze strategii firmy
  • Nowoczesne i niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i wyników

Wymagania

  • Absolwent uczelni wyższej (mile widziany kierunek techniczno-ekonomiczny) lub w trakcie nauki
  • Doświadczenie w sprzedaży (min. 1 rok) i gotowość do doskonalenia się w tym zawodzie
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość obsługi pakietu Office
  • Umiejętność organizacji czasu pracy, dokładność, systematyczność, pozytywne nastawienie
  • Zaangażowanie przy realizacji postawionych celów
  • Zdolności interpersonalne, energia i inicjatywa w działaniu
  • Kultura osobista, profesjonalizm i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

Prezentacja firmy

Spółka MECALAC Polska należy do międzynarodowej GRUPY MECALAC, będącej u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi