Przedstawiciel handlowy branży metalowej z językiem niemieckim

Workingo Sp. z o.o.

Drezno, zagranica

Opis stanowiska pracy

- kontakt telefoniczny w języku niemieckim z nowymi klientami branży metalowej lub
pokrewnych,
- pozyskiwanie klientów, bieżące doradztwo i opieka,
- sprzedaż usług związanych ze świadczeniem usług wykonawstwa zleceń branży
metalowej

Wymagania

- wiedza dotycząca branży metalowej, budowy maszyn, spawalnictwa lub
pokrewnych,
- umiejętność technicznego myślenia,
- komunikatywność, otwartość, zaangażowanie

Niemiecki pracodawca oferuje umowę o prace na czas nieokreślony,
z atrakcyjnym wynagrodzeniem podstawowym oraz premiami,
wprowadzenie oraz wsparcie

Prezentacja firmy

WORKINGO jest polską certyfikowaną agencją pracy specjalizującą się w us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi