Przedstawiciel handlowy, branża zoologiczna Południe

Happet

opolskie, śląskie, dolnośląskie, opolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy przedstawiciela handlowego na Polskę Południową - woj. opolskie, śląskie, dolnośląskie.

Jesteśmy importerem artykułów zoologicznych i akwarystycznych o ugruntowanej pozycji, sprzedajemy produkty do sklepów zoologicznych pod własną marką Happet.

Oferujemy do dyspozycji wszystkie pomoce potrzebne w pracy, w tym samochód.
Samodzielna praca i atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne to inne atuty.

Marka Happet jest reprezentowana w Polsce przez sześciu przedstawicieli handlowych, obecnie poszukujemy osoby która będzie reprezentowała markę Happet w Polsce Południowej.

Wymagania

Doświadczenie w handlu jako przedstawiciel handlowy oraz znajomość branży zoologicznej (także ogrodniczej w dziale oczka wodne) pożądana.

Konieczna umiejętność samodzielnego planowania zadań i organizacji pracy oraz dobry kontakt z klientem (sklepy zoologiczne).

Poszukujemy osoby zmotywowanej do długofalowej współpracy i budowy silnego rejonu sprzedaży.

Prezentacja firmy

Jesteśmy importerem i dystrybutorem artykułów zoologicznych i akwarysty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi