Przedstawiciel handlowy - Branża utrzymania czystości

MK Serwis s.c.

01-237 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

MK Serwis S.C działa w branży utrzymania czystości od 2008 roku jako bezpośredni importer produktów papierowych z Niemiec oraz Włoch, Współpracujemy bezpośrednio z producentami co pozwala nam na zapewnienie najwyższej jakości produktów w atrakcyjnej cenie. W 2016 roku chcemy wprowadzić do sprzedaży chemię profesjonalną i połączyć sprzedaż tych dwóch asortymentów.

W związku z tym poszukujemy osób zaangażowanych, skoncentrowanych na sukcesie zawodowym oraz finansowym, nie bojących się podjąć wyzwania, nie bojących się rozmów z różnymi typami klientów.

W razie pytań odnośnie oferty proszę o telefon kontaktowy
510-133-437
Kamil

Wymagania

- Skoncentrowanie na sukces
- Doświadczenie w sprzedaży
- Komunikatywność
- Dyspozycyjność
- Prawo jazdy kat B

Prezentacja firmy

Firma MK Serwis S.C. Michał Bobowski,Kamil Bobowski istnieje na r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 900PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
25% od zysku z faktury
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi