Przedstawiciel handlowy - branża tytoniowa

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rozwijanie długofalowych relacji jako reprezentant wiodącej firmy z branży tytoniowej
  • Planowanie i realizacja celów sprzedażowych
  • Zapewnienie dostępności i odpowiedniej ekspozycji produktów w punktach sprzedaży
  • Efektywne wprowadzanie innowacyjnych produktów na rynek
  • Budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientem biznesowym

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku min. 1 rok
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki
  • Prawo jazdy kat.B
  • Orientacja na cel
  • Samodzielność oraz komunikatywność
  • Język angielski będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Praca dla rozpoznawalnych marek na rynku
  • Szerokie możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Atrakcyjne szkolenia w ramach doskonalenia wiedzy i umiejętności
  • Przyjazna atmosfera pracy w gronie profesjonalistów
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opieka medyczna i karta Multisport, bony żywnościowe i bony Sodexo
  • Narzędzia pracy: auto służbowe + karta paliwowa, Iphone, Ipad
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials