Przedstawiciel handlowy - branża telekomunikacyjna.

Kwantus

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Ogólnopolska firma telekomunikacyjna poszukuje osób zainteresowanych pracą jako przedstawiciel handlowy na rynku klientów indywidualnych oraz małych przedsiębiorstw.

Rejon działania: powiat częstochowski

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży bądź obsłudze klienta mile widziane,
- orientacja na cel i wyniki sprzedażowe,
- silna motywacja do pracy,
- umowa agencyjna,
- prawo jazdy + auto do dyspozycji.

Główne zadania:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- realizację sprzedaży w oparciu o szerokie portfolio usług,
- doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych,
- pozyskiwanie wiedzy na temat lokalnego rynku,
- kształtowanie pozytywnego wizerunku marki.

Oferujemy:
- umowę o współpracy z renomowaną, stabilną firmą,
- wyłączność działania na określonym terenie,
- bardzo atrakcyjne i klarowne wynagrodzenie prowizyjne oraz premie dla najlepszych,
- gwarancja dochodów przez pierwsze 6 miesięcy współpracy - program startowy,
- szkolenia produktowe i sprzedażowe,
- wsparcie zespołu sprzedażowego przez cały okres współpracy,
- możliwość rozwoju zawodowego na ścieżce sprzedażowej i menedżerskiej.

Składasz zgłoszenie na naszą ofertę odpowiadając na to ogłoszenie oraz dołączając CV.
Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.

Prezentacja firmy

Działalność w zakresie pośrednictwa w zawieraniu umów o świadczen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja