AP Vector

Przedstawiciel handlowy (branża techniczna)

Od: AP Vector
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Skwierzyna, Sulęcin, Kostrzyn nad Odrą

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż systemów solarnych (kolektory słoneczne, fotowoltaiki)
  • Pozyskiwanie klientów indywidualnych i instytucjonalnych
  • Opracowywanie ofert handlowych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z władzami lokalnymi i bankami w celu pozyskiwania klientów
  • Prowadzenie aktywnej promocji firmy (prelekcje, kontakt bezpośredni)

Wymagania:

  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • Doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Wytrwałość i systematyczność
  • Zaangażowanie i nastawienie na osiąganie ustalanych celów sprzedażowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej renomie
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i prowizyjne
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Elastyczny system pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
AP Vector