Przedstawiciel Handlowy (branża stali narzędziowych)

TIME WORK Sp. z o.o. Sp. k.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• Pozyskiwanie nowych klientów
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Negocjowanie warunków współpracy
• Rozwiązywanie bieżących problemów sprzedażowych
• Opieka posprzedażowa
• Podtrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami
• Podległy region: kujawsko- pomorskie, pomorskie, zachodnio- pomorskie, wielkopolskie, warmińsko- mazurskie

Oferujemy:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Wysokie wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju (szkolenia)
• Samochód, telefon oraz komputer służbowy
• Dużą samodzielność w działaniu
• Możliwość pracy w systemie Home Office (1-2 dni w tygodniu)

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (min. licencjat/inżynier)
• Doświadczenie w branży stali narzędziowych
• Praktyczna znajomość rynku stali narzędziowych
• Komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
• Prawo jazdy kat. B (czynne)
• Gotowość do pracy mobilnej (na terenie Polski północnej)
• Wysoka motywacja do pracy
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich
• Samodzielność

Prezentacja firmy

TIME WORK zapewnia płynność w zatrudnieniu i profesjonalną obsług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi