Przedstawiciel Handlowy (branża spożywcza)

Grupa Kapitałowa Iglotex

Piła, wielkopolskie

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym zapleczem produkcyjnym. Jesteśmy niekwestionowanym liderem specjalizującym się w dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych, towarów suchych oraz ryb i owoców morza – zarówno w kanale detalicznym jak i gastronomicznym. W swoich strukturach posiadamy 19 oddziałów dystrybucyjnych, 6 cross-docków oraz 3 zakłady produkcyjne. Obecnie zatrudniamy łącznie ponad 3000 wykwalifikowanych pracowników na terenie całego kraju.
W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Piła

Zakres obowiązków na stanowisku obejmuje:

• Pozyskiwanie nowych zamówień od Klientów
• Nawiązywanie i rozwijanie relacji z Klientami
• Prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych
• Weryfikowanie terminowego spływu należności

Pracodawca oferuje:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Realną możliwość rozwoju i awansu zawodowego
• Stabilne zatrudnienie
• Benefity pozapłacowe
• Niezbędne narzędzia pracy
• Dobrą atmosferę pracy

Profil Kandydata:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Wysokie umiejętności sprzedażowe i nastawienie na realizację założonych celów
• Komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych
• Zaangażowanie w powierzone obowiązki
• Posiadanie prawa jazdy kat. B i aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.