przedstawiciel handlowy (branża sanitarna)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Polska Północna, pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla swojego Klienta, dostawcy luksusowych rozwiązań sanitarnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 42409
Praca stała
Lokalizacja: Polska Północna

Zakres obowiązków:
  • Reprezentowanie marki na rynku Polski Północnej: woj. pomorskiej, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie
  • Pozyskiwanie klientów i rozwijanie sprzedaży portfolio produktów w oparciu o kanał tradycyjny: salony łazienkowe, specjalistyczne sieci handlowe, architektów
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Prowadzenie prezentacji produktowych

Oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży mobilnej - praktyczna znajomość topografii Polski Północnej
  • Podstawowa wiedza na temat rynku sanitarnego – wiodące firmy z lokalnego rynku, główni konkurenci
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji
  • Reprezentatywność, wysoka kultura osobista
  • Motywacja do osiągania celów sprzedażowych
  • Pro-aktywna postawa
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie ze stresem
  • Dobra organizacja pracy – w dużej mierze to samodzielne stanowisko, wymagające dobrego zaplanowania listy klientów i ergonomii trasy
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Zdolności analityczne, celem dobrego przygotowania oferty pod konkretnego klienta
  • Team spirit
  • Nastawienie na klienta
  • Kreatywność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Word, Excell, Power Point – przygotowanie ofert, prezentacji szkoleniowych, zestawień sprzedażowych

Oferta:
  • Stałe zatrudnienie u producenta luksusowego wyposażenia łazienek
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywujący system prowizyjny
  • Samodzielne stanowisko - jasnookreślone cele
  • Szkolenie produktowe za granicą

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)