przedstawiciel handlowy-branża rolnicza

Randstad Polska Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta, firmy z kapitałem zagranicznym z branży rolniczej, posiadającej wiodącą pozycję na rynku poszukujemy

Nr ref.: 35395
Praca stała
Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:
  • budowanie bazy klientów na podległym terenie
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług
  • sprzedaż produktów
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji na podległym terenie

Oczekiwania:
  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego w sprzedaży B2B (w branży rolniczej)
  • umiejętności budowania relacji biznesowych,
  • wysoka motywacja do osiągania celów, konsekwencja w działaniu
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • atrakcyjne, dwuskładnikowe  wynagrodzenie, uzależnione od osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
  • przyjazną atmosferę pracy w firmie z ugruntowaną pozycją rynkową

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)