Przedstawiciel Handlowy (branża produktów mlecznych)

Adore Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, renomowanej polskiej firmy handlowej o ugruntowanej pozycji na rynku, szukamy doświadczonego Przedstawiciela Handlowego. Firma wypracowała sobie opinię solidnego oraz wiarygodnego partnera biznesowego. Specjalizuje się w sprzedaży produktów mlecznych polskich oraz zagranicznych producentów w kraju oraz zagranicą, będąc jednocześnie głównym ogniwem łączącym producenta i odbiorcę towaru.

Miejsce Pracy: Gdynia (Pomorskie)- wymagana relokacja

Nr Ref.: BAL/03/2014

Zakres obowiązków:

  • Wyszukiwanie partnerów handlowych w kraju i zagranicą
  •  Utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z partnerami firmy, dbając o zachowanie najwyższych standardów obsługi
  •  Pozyskiwanie towarów od krajowych producentów, celem nawiązania długofalowej współpracy biznesowej, umożliwiającej producentom dotarcie do potencjalnych odbiorców
  • Negocjowanie, zawieranie i prowadzenie kontraktów kupna/sprzedaży
  • Analiza rynku, tendencji cenowych w celu prowadzenia udanych negocjacji biznesowych

Oferujemy:

  • Stabilną pracę z atrakcyjnym systemem wynagrodzenia
  •  Samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, istniejącej od 20 lat
  •  Szkolenia produktowe, wdrażające w specyfikę branży
  •  Możliwość przyznania indywidualnego pakietu relokacyjnego
  •  Zapewnione wszelkie narzędzia pracy po udanym okresie próbnym
  •  Pakiet medyczny

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku handlowym, związanym z handlem zagranicznym (kupno w Polsce, sprzedaż zagranicę)
  • Biegła znajomość języka angielskiego, umożliwiająca prowadzenie swobodnych rozmów biznesowych
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność oraz dynamizm w działaniu
  • Umiejętność szybkiego przyswajania informacji
  • Mile widziana znajomość branży produktów mlecznych (lub doświadczenie w branży FMCG)
  • Mile widziana znajomość innych języków europejskich (najchętniej rosyjskiego)
  • Chęć do odnoszenia sukcesów

Adore hr- Agencja Pracy o numerze 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi