przedstawiciel handlowy (branża poligraficzna)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Dla naszego Klienta, firmy z branży poligraficznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 39248
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • nawiązywanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami firmy
  • aktywna sprzedaż oferty produktowej Firmy, realizacja powierzonego budżetu
  • sporządzanie planów, raportów oraz analiz dotyczących wyników sprzedaży
  • monitorowanie oferty produktowej i działań konkurencji
  • realizacja wyznaczonych celów oraz zleconych projektów

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie dystrybucyjno-handlowej lub agencji reklamowej
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i handlowe
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi
  • otwartość, kreatywność, umiejętność współpracy i budowania długotrwałych relacji
  • silna motywacja do pracy, nastawienie na realizację celów
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • zapewniony pakiet szkoleń

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)