Przedstawiciel Handlowy - Branża Poligraficzna

Randstad Polska Sp. z o.o.

Mazowieckie, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta, jednej z największych ekologicznych drukarni offsetowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 37077
Praca stała
Lokalizacja: Mazowieckie

Zakres obowiązków:
  • utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych odbiorców na wybranym przez siebie terenie
  • analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji
  • analiza tendencji rynkowych (zarówno w kraju jak i w Europie)
  • kreowania i wdrażania promocji sprzedaży, na bazie przewagi oferty produktowej i korzyści dla klienta
  • analiza cen i zyskowności oferty
  • definiowanie strategii rozwoju produktów oraz koordynacja procesów ich powstawania
  • negocjacja warunków zawieranych transakcji
  • realizacja zamówień ze strony klientów;
  • prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi
  • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy – CRM
  • sporządzanie oraz wdrażanie działań pro-sprzedażowych i marketingowych

Oczekiwania:
  • min. 2 letnie doświadczenie w branży poligraficznej poparte sukcesami
  • znajomość MS Office
  • mile widziana znajomość CRM
  • umiejętność pracy w zespole, umiejętność planowania i organizacji pracy
  • umiejętność negocjacji i budowania długotrwałych relacji

Oferta:
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje od każdej sprzedaży
  • możliwość podnoszenia kompetencji w branży poligraficznej
  • niezbędne narzędzia pracy
  • praca w renomowanej firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)