Przedstawiciel Handlowy (branża papiernicza)

Progresso Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum dystrybucyjno – handlowe, Sigma Store Sp. z o.o., rozwijająca się firma z branży artykułów szkolno – biurowych - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (branża biurowo -szkolno -dekoracyjna )
Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:
• Analiza rynku w zakresie usług i działań konkurencji,
• Wyszukiwanie i obsługa Klientów,
• Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy ze hurtowniami , sklepami, biurami, instytucjami (przedszkola, szkoły, domy kultury, urzędy, itp.),
• Wyszukiwanie przetargów oraz przygotowanie odpowiedniej dokumentacji,
• Przygotowywanie ofert oraz materiałów promocyjnych,
• Prowadzenie negocjacji handlowych.

Wymagania

• Doświadczanie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
• Mile widziana znajomość branży art. szkolnych i biurowych,
• Praktyczna znajomość narzędzi sprzedażowych,
• Umiejętności negocjacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów,
• Doskonała znajomość pakietu MS Office,
• Praktyczna znajomość urządzeń biurowych,
• Komunikatywność, zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu,
• Mile widziana znajomość języka angielskiego.
. Prawo Jazdy kat B
. Dyspozycyjność do częstych wyjazdów na terenie Polski - warunek konieczny!

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Wdrożenie w międzynarodowe środowisko,
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi