Przedstawiciel handlowy ( branża opakowań)

Alfatec Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Alfatec Sp. z o.o. jest jednym z największych dostawców opakowań aluminiowych i papierowych dla branży piekarniczej, cukierniczej, mięsnej, gastronomicznej.Obecnie poszukuje

Przedstawiciela handlowego

  • sprzedaż opakowań przeznaczonych dla branży masarniczej, gastronomicznej i piekarniczej
  • realizacja polityki handlowej na wyznaczonym terenie
  • realizacja planów sprzedaży
  • doradztwo i opieka nad klientami
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

  • umiejętności budowania długofalowych relacji biznesowych z klientem,
  • zdolności negocjacyjne, organizacyjne, otwartość i komunikatywność
  • wytrwałość i ambicja w dążeniu do osiągania celów
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Czynnego prawo jazdy kat. B.

Wysoko cenimy:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

W zamian oferujemy:

  • interesującą i pełną wyzwań pracę
  • wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy
  • pracę w gronie doświadczonych profesjonalistów w atmosferze wzajemnej współpracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilność zatrudnienia i transparenty system wynagrodzeń

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Firma Alfatec Sp. z o.o. jest jednym z największych dostawców opakowań... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca IT - Sprzedaż, Praca Catering / Gastronomia