PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - branża odzieżowa

F.H. Polex

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Znany dystrybutor odzieży dziecięcej poszukuje PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO.

  • budowa sieci sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami firmy,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • realizacja założonych budżetów sprzedaży,
  • bieżące kontrolowanie rynku pod względem istniejących sklepów na wyznaczonych obszarach.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok- kryterium konieczne
  • biegła znajomość pakietu biurowego MS Office (z naciskiem na Word, Excel) - kryterium konieczne,
  • odpowiedzialność, dokładność, systematyczność, decyzyjność oraz umiejętność organizacji pracy,
  • komunikatywność, optymizm i zaangażowanie w pracę,
  • wykształcenie min. średnie,
  • prawo jazdy kat. B.

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o umieszczenie w swojej ofercie oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Prezentacja firmy

POLEX FASHION GROUP to grupa odzieżowa posiadająca w swoim portfolio 10 ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie