Przedstawiciel handlowy (branża motoryzacyjna)

F.H. VAKKO Moto- Hurt

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • sprzedaż części, olejów i akcesori motoryzacyjnych,
  • do podstawowych obowiazków bedzie nalezało współpraca z serwisami samochodowymi
  • firma jest partnerem jednego z najwiekszych importerów w polsce
  • panie mile widziane

Oferujemy:

  • umowę o prace

Prezentacja firmy

Firma Handlowa \\\"Vakko\\\" powstała w 1993 roku. Naszym głównym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Motoryzacja / Automotive