Opis stanowiska pracy

Nasz Klient Zakłady Mięsne w Grodzisku Wielkopolskim są rodzinną firmą z polskim kapitałem zatrudniającą ponad 100 osób. Firma powstała w 1992 r. i zajmuje się przetwórstwem mięsa wieprzowego. Gama produktów jest niezwykle szeroka i obejmuje ponad 100 asortymentów. Firma otrzymała certyfikaty i wyróżnienia za unikalne walory smakowe i oryginalne receptury swoich wyrobów (np. Dziedzictwo Kulinarne, Nasze Dobre Wielkopolskie, Produkt Najwyższej Jakości) oraz niektóre produkty zostały wpisane na „Listę Produktów Tradycyjnych” Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Firma posiada obecnie dwa zakłady oraz jest w trakcie inwestycji zwiększającej zdolności produkcyjne. W celu dalszego rozwoju firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Rola

Rozwój sieci sprzedaży oraz obsługa klientów w Wielkopolsce

  • Pozyskiwanie i obsługa nowych klientów.
  • Zapewnienie odpowiedniej ekspozycji produktów w sklepach.
  • Aktywne analizowanie rynku i proponowanie rozwiązań mających na celu wzrost sprzedaży.
  • Organizacja i nadzór dostaw do klientów.
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy na rynku.
  • Utrzymywanie profesjonalnych kontaktów biznesowych.
  • Ścisła współpraca z właścicielem firmy oraz działem sprzedaży.

Profil

Przedsiębiorczy i łatwo nawiązujący kontakty specjalista w zakresie sprzedaży mięsa i wędlin

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe jako przedstawiciel handlowy w FMCG.
  • Dobra znajomość branży, klientów, rynku artykułów spożywczych (mięso i wędliny).
  • Prawo jazdy kat. B.

Kompetencje

  • Umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami.
  • Umiejętność radzenia sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami, wykazywanie inicjatywy i elastyczności.
  • Nastawiony na realizację celów.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i handlowe.

Miejsce pracy

Województwo Wielkopolskie.

Oferta

Nasz Klient oferuje umowę o pracę lub współpracę (działalność gospodarcza) i rozwój w firmie z tradycjami i rozpoznawalną marką, atrakcyjne warunki oparte o przejrzysty system prowizji oraz dynamiczną pracę w zaangażowanym i rozwijającym się zespole. Firma zapewnia trening z oferowanych produktów, dużą autonomię na oferowanym stanowisku oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów zawodowych. Firma oferuje niezbędne narzędzia pracy (np.: samochód służbowy, telefon).

Aplikacja

Nasz Klient zlecił rekrutację i selekcję na stanowisko Przedstawiciela Handlowego wyłącznie firmie CeresRecruitment Polska. Więcej informacji na temat naszego klienta można znaleźć na naszej stronie internetowej www.ceresrecruitment.pl, gdzie można również wysłać swoją aplikację.

Chcąc uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Krzysztof Ślęzak pod numerem +48 699 554 313.

CeresRecruitment to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska w branży rolno-spożywczej, ukierunkowana na inżynierów i magistrów. CeresRecruitment posiada biura w Holandii, Niemczech, Belgii i Polsce. Obszary rynku firmy to: Technologia i Przetwórstwo Żywności, Przemysł Spożywczy, Rolnictwo, Ogrodnictwo, Warzywnictwo, Sadownictwo, Sprzedaż detaliczna i hurtowa, Żywienie i Hodowla Zwierząt, Zootechnika i Weterynaria, Chemia Rolna (środki ochrony roślin - nawozy - nasiona), Rolnictwo i Produkcja Ekologiczna, FMCG, Doradztwo Techniczne i Handlowe. Ceres specjalizuje się w wyszukiwaniu pracowników na stanowiska: Dyrektor Generalny, Dyrektor Wykonawyczy, Dyrektor Finansowy, Dyrektor Operacyjny, Kierownik Sprzedaży i Marketingu, Kierownik HR (HRM), Kierownik Produkcji, Kierownik Projektu, Specjalista ds. Zapewnienia / Kontroli Jakości (QA / QESH), Specjalista ds. Logistyki (Łańcucha Dostaw), Specjalista ds. Zakupów i Zamówień, Trader, Handlowiec, Kupiec, Doradca Żywieniowy / Specjalista ds. Żywienia, Agronom, Technolog Żywności / Produkcji Pasz, Inżynier Procesu, Specjalista ds. Badań i Rozwoju (R&D).

Prezentacja firmy

Ceres to międzynarodowa agencja specjalizująca się w rekrutacji, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta