Przedstawiciel Handlowy / branża medyczna

ECZ Innowacje Sp. z o.o.

okolice Warszawy, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

siedziba firmy: Warszawa i okolice

Wymagania:

- wykształcenie wyższe
- znajomość j. angielskiego
- prawo jazdy kat. B
- mile widziane doświadczenie w branży medycznej
- umiejętności handlowe i negocjacyjne
- dyspozycyjność

Oferujemy:
Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań, szkolenia zawodowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych / CV z dołączoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie działającą firmą z branży medycznej, swoim praco... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi